Animato logo

22 budoucích programátorů nám nakukovalo pod pokličky

Zpět na přehled článků
Minulý týden do naší hradecké kanceláře přijelo 22 budoucích programátorů a analytiků z Kostelce nad Orlicí. Jednalo se o dvacet jedna studentů a jednu studentku Obchodní akademie, kteří studují obor Informační technologie.
Návštěva budoucích programátorů a analytiků u nás v kanceláři
Přijeli se podívat, jak jejich předměty fungují v praxi. Hodinu a půl si s Kamilem povídali o tom, co naše práce obnáší. Vysvětlili si jednotlivé profese a jejich úlohu při práci na projektech. Prošli si všechny fáze a úskalí výroby webů a e-shopů, aby už nyní měli představu o tom, co je v praxi čeká.
 
Nemůžeme si odpustit pochvalnou ódu nakonec. Studenti kostelecké Obchodní akademie by mohli jezdit po republice a demonstrovat prototyp ideálního studenta. Odvážní v otázkách, disciplinovaní při výkladu a horliví po vědomostech.
Povídali jsme si o výrobě webů, e-shopů i o inspiraciExkurze studentů Informačních technologií v Optimatu22 budoucích programátorů a analytiků nám nakukuje pod pokličky
Předali jsme jim naše nejosvědčenější recepty a postupy na poctivě odvedenou práci. Tak snad je tato zkušenost namotivovala a v budoucnu svou troškou přispěje k jejich odbornosti.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato