Animato logo

Richtrovy boudy

Zpět na přehled článků

Moderní penzion pod nejvyššími hřebeny Krkonoš

Na spolupráci s Richtrovými boudami jsme se těšili. Oba objekty mají silný příběh, který jsme se snažili jemně protnout do obsahu nového webu. Zpracovali jsme jejich bohatou historii, nabídli tipy na výlety v okolí a ucelili informace o zdejší restauraci.
 
Richtrovy boudy nabízí skvělé místo pro rodiny s dětmi i firemní akce na horách. Najdete tu velké dětské hřiště, multifunkční hřiště pro dospělé a v zimě také sjezdovku. Přímo v srdci Krkonošského národního parku na vás čeká absolutní klid. 
Richtrovy boudy - reference
Realizováno:  2018
Zobrazitwww.richtrovyboudy.czExterní odkaz

Profil klienta

Historie Richtrových bud sahá do první poloviny 16. století, kdy sem lidé přišli hledat nerosty a těžit dřevo. Když začala bujet zimní turistika, stala se z chalup hospoda s penzionem. Díky výhodné poloze, která Richtrovy boudy chrání od inverze zespodu a zároveň je kryje před silným větrem, jsou tyto penziony populární dodnes.
 
V Richtrových boudách najdete dost soukromí pro rodinnou dovolenou na horách, ale i pohodlné zázemí pro firemní akce. V hlavní budově je vybavená školící místnost, zdejší restaurace připraví občerstvení a odpoledne můžete vyrazit na tůru nebo zajít do sauny.

Použité technologie

K použitým technologiím patří značkovací jazyk HTML, programovací jazyk PHP, MySQL databázový systém, CSS kaskádové styly a marketingový a publikační Systém Animáto.

Dodané služby

Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato