Animato logo

Svoboda se pro Barču stala

Barča se v Optimatu stará o webdesign a grafiku
největší životní výzvou
 
Barča se v Optimatu stará o webdesign a grafiku. Do návrhů logotypů a propagačních materiálů vkládá obrovský kus srdce a pracně nasbírané zkušenosti. Da Vinci webových prezentací, při tvorbě firemní identity používá zdravý selský rozum a životní nadhled. S klienty jedná na rovinu, v práci nekompromisně pečlivá. Ráda dotahuje věci do konce. 
 
Když pracuje s barvami, tvary a rozmístěním prvků, umí popustit uzdu své fantazii. Nerada vidí věci černobíle, svět jedniček a nul se jí zdá příliš fádní a málo kořeněný. Odpůrce zbytečností a klišé mající neustále na paměti, že v jednoduchosti je krása. 
Šťastná si Barča připadá, když cítí pevnou půdu pod nohama, vítr v zádech a slunce nad hlavou
V duchu antické kalokagathie
Velkou Barčinou oporou se stal králík Flíček. Miluje jeho hravou a mnohdy umíněnou povahu. Život v uspěchaném městě by jí bez této nevinné a věrné duše připadal prázdný. Barča ráda odjíždí do hor, kde si připadá volná jako pták. Při každém pohledu do údolí se zhluboka nadechne a zažívá harmonický pocit beztíže. Umí se radovat z maličkostí, je vděčná za dobré přátele, s nimiž si dennodenně uvědomuje, že vše špatné je k něčemu dobré. Baví ji moderní architektura, oděvní návrhářství a rocková hudba 60-80. let. Principy čínské medicíny a akupunktury, do nichž se snaží nahlédnout, ji svou monumentalitou nepřestávají udivovat. 
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 19 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato