Animato logo

Byli jsme hrdým partnerem Svátku vína na soutoku

Zpět na přehled článků
Na soutoku Labe a Orlice jste 4. 9. 2015 měli možnost poprvé v historii ochutnat vína oceněná v mezinárodně uznávané soutěži Hradecký pohár vína. Ač to možná vyzní jako klišé, všichni se snad shodneme, že kvalitnímu vínu sluší dobré jídlo a kultura. Ani jedno v nejkrásnějším parku v Hradci Králové nechybělo.
U vstupu vás přivítala osvěžující “dvojka” tramínu červeného z moravského vinařství Plešingr. Cestu parkem k altánu jste si tak zpříjemnili kroužením skleničky, očicháváním tajemné substance a převalováním vína na jazyku a patře. Za nás dostal tramín červený vyznamenání.
Svátek vína na soutoku s uvítací skleničkou
Svátek vína na soutoku - cesta k altánu
Svátek vína na soutoku - degustační sklenička

Koncerty v rámci Svátku vína na soutoku

Komu víno tak tak vystačilo na cestu, mohl si za pár korun koupit další degustační vzorek hned u altánu, kde se odehrávaly koncerty školy Svítání, Michala Horáka, Mastix, Voila a Ondřeje Rumla. Během korzování a povídání si s lidmi jsme zachytili stopy zklamání nad načasováním koncertu kapely Mastix. Hodilo by se proto říct, že čas koncertu nebyl naschválem pořadatelů proti všem 8-16 pracujícím lidem. Kapela z důvodu dalšího vystoupení mimo Hradec Králové jindy než ve 14:00 bohužel vystoupit nemohla.
Svatek vina na soutoku - kapela MastixSvatek vina na soutoku - kapela VoilaSvatek vina na soutoku - koncert Ondreje RumlaSvatek vina na soutoku - Michal HorakSvatek vina na soutoku - predstaveni Ondreje RumlaSvatek vina na soutoku - skola svitaniSvatek vina na soutoku - tanecni vystoupeni skoly svitani

Program v Růžové zahradě

Za altánem vás cestou k soutoku doprovázely další stánky s různými paštikami, klobásami, marmeládami, čaji i šnečími delikatesami. Hned naproti “podchodu” vedoucímu do Růžové zahrady se nacházelo molo, na kterém proběhla módní přehlídka hradecké módní návrhářky Ing. Jitky Šedové. Molo posloužilo i jako řečnické pódium pro přednášku o raw stravě Anny Hýžové. Ženy si tu k programu mohly vyzvednout vzorek růžového vína zdarma. Kromě růžového jste tu mohli ochutnat i jiné druhy vín dalších ze 30 vinařských stánků.
Svatek vina na soutoku - koncert v Ruzove zahrade Zofie a AntoninaSvatek vina na soutoku - koncert v Ruzove zahradeSvatek vina na soutoku - model z prehlidky Jitky SedoveSvatek vina na soutoku - model z prehlidkySvatek vina na soutoku - modni prehlidka Jitky SedoveSvatek vina na soutoku - prednaska o raw strave Anny HyzoveSvatek vina na soutoku - sneci delikatesySvatek vina na soutoku - ochutnavka snecich delikatesSvatek vina na soutoku - degustace vinSvatek vina na soutoku - francouzske klobaskySvatek vina na soutoku - bazalka

Naše hodnocení

Za nás jako neobjektivního hlavního partnera tahle akce dostála všem svým ambicím. Kromě skvělého vína jsme museli ocenit hlavně volbu místa. Jiráskovy sady poskytly účastníkům soukromí 15 minut od centra města. To nenajdete všude. Rozlehlý park každému nabídl možnost strávit páteční odpoledne po svém. Buď komorně s přáteli v trávě, v “kotli” na koncertech nebo povídáním s výrobci delikates i vín. Naše bujará nálada posmutněla až kolem 20:00, kdy jsme museli Jiráskovy sady opustit. Příští rok bychom si atmosféru nočního osvětleného parku s poslechem hudby a vínem v ruce užívali klidně déle.
Svatek vina na soutoku - degustace vinaSvatek vina na soutoku - pohled z podiaSvatek vina na soutoku - koncertySvatek vina na soutoku - odpoledne v zelenem centru mestaSvatek vina na soutoku - rozhovory o vinuSvatek vina na soutoku - delikatesySvatek vina na soutoku - vinarstvi MichnaSvatek vina na soutokuSvatek vina na soutoku - setkani milovniku vina
To, že byl první ročník Svátku vína na soutoku jedinečnou akcí, objektivně potvrzuje i účast 2 300 milovníků vína. Tímto bychom první ročník prohlásili za úspěšný a těšíme se zase za rok.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato