Animato logo

Gong. Marketing Festival je za námi.

Zpět na přehled článků
a zase potvrdil svůj status toho nejlepšího, co česká marketingová branže nabízí
Marketing Festival, Ostrava
Ačkoliv už to zaznělo všude a několikrát, Marketing Festival je opravdu tou nejlepší konferencí zaměřenou na on-line marketing v Čechách. Od perfektní organizace, výběru řečníků až po catering (důležité měřítko každé konference!) “volnočasový” program. Letos nebyl zážitkem pouze program konference, ale také prostory, kde se konala. Dolní Vítkovice jsme navštívili už během ShopExpa a industriální prostředí areálu se nám dostalo pod kůži i tentokrát.
 
Program Marketing Festivalu byl letos více zaměřen na data a výkonnostní marketing, ale na své si nakonec přišli všichni. Probíral se neustále se měnící algoritmus Googlu (věnujme více času kontextu klíčových slov a oboru našich zákazníků), podporovala se odvaha chytře využít lidské náklonnosti k loserovství (stačí se podívat na Fofolu) a připomínala se důležitost uživatelského zážitku, který lidé při kontaktu se stránkami zakouší.
 
Bylo toho samozřejmě mnohem víc, ale to se do jednoho článku stejně nevejde. Takže si to můžeme povědět na další schůzce.
 

Jak to na 4. ročníku Marketing Festivalu vypadalo

Pohled na Marketing Festival 2016 zvenkuMarketing Festival 2016 - OstravaMarketing Festival 2016, areál Dolních VítkovicMarketing Festival 2016, Dolní VítkoviceNa Marketing Festivalu 2016Nejnovější trendy v on-line marketingu - Marketing Festival 2016Afterparty - Marketing Festival 2016Koncerty - Marketing Festival 2016Přednášky v rámci Marketing Festivalu 2016Nejlepší česká konference o on-line marketingu - Marketing FestivalAreál Dolních Vítkovic, Marketing Festival 2016Catering - Marketing Festival 2016Marketing Festival 2016 v industriálním prostředí Dolních VítkovicMarketing Festival poprvé v OstravěMarketing Festival 2016
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato