Animato logo

Helago

Zpět na přehled článků

vymazlený e-shop

E-shop jsme navrhli tak, aby si zákazníci produkty jednoduše vyhledali podle své činnosti už v rozcestníku na titulce, nebo ve vyhledávacím políčku s nápovědou.
Uživatelé mohou využít také funkce “porovnání produktů”, která usnadní jejich rozhodování. Pro věrné zákazníky e-shop nabízí “Bonus program”. Stačí se zaregistrovat a sbírat body na jednu z mnoha odměn.
Helago
Realizováno:  2016
Zobrazitwww.helago-cz.czExterní odkaz

Profil klienta

Společnost Helago na trhu působí už od roku 1992 a ve svých začátcích zastupovala v České republice japonského výrobce, který se soustředil na potřeby lékáren.
 
V roce 1993 si Helago pořídilo vlastní výrobní halu a začalo samo vyrábět nábytek pro lékárny. Za dobu svého působení rozšířilo portfolio činností i o návrhy a výrobu laboratorního nábytku, interiérů lékáren, dodávky laboratorních přístrojů nebo vybavení specializovaných učeben pro všechny typy škol.
 
Od roku 20014 společnost disponuje certifikátem ČSN EN ISO 9001:2001. Kvalita výrobků a služeb je pro ně prioritou číslo jedna.

Použité technologie

K použitým technologiím při tvorbě e-shopu s knihami patří značkovací jazyk HTML, programovací jazyk PHP, MySQL databázový systém a CSS kaskádové styly.
 
V rámci řešení byl také implementován m arketingový a publikační systém Animáto, který splňuje vysoké nároky na jednoduchou editaci obsahu webu.  
 

Dodané služby

Získat nezávaznou nabídku
Pošlete nám prosím kontakty na sebe, ozveme se obratem a připravíme nezávaznou nabídku.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 19 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato