Animato logo

Jirka kope jako Pelé

Jiří pracuje v Optimatu jako kodér a programátor
nejen za náš tým
 
V Optimatu pracuje jako kodér a programátor. Při zpracovávání grafických návrhů, kódování stránek a programování webových aplikací uplatňuje svoje analytické myšlení, vypěstovanou píli i zdravě kritického ducha. Počítačový polyglot, který mluví jazyky HTML, XML či PHP. S milovaným i nenáviděným JavaScriptem dokáže web pořádně rozhýbat.
 
V kolektivu platí za ochotného rádce. U klientů známý hlavně jako programátor na telefonu. Zodpovědný a usměvavý pohodář. Donchuán v mezích zákona. V Optimatu od doby, co ještě Žižka viděl na obě oči. 
Jirka je fotbalista tělem i duší
Fotbalista tělem i duší
Jirka je týmový hráč se smyslem pro fair play, chutí spolupracovat a naslouchat. Jedním z jeho mnoha snů je navštívit fotbalové utkání anglické Premier League, na vlastní kůži pocítit bouřlivou atmosféru na tribuně a užít si velkolepou podívanou na hřišti. Fanoušek Arsenalu, Chelsea a populárního seriálu Okresní přebor. Když zrovna neprogramuje nebo neběhá po trávníků v kopačkách, skanduje v kotli hradeckých Votroků na všech domácích utkáních a občas i venku. Na pohybu se stal Jirka doslova závislý. Po práci utíká do fitka, na bazén nebo ricochet. Je neporazitelný ve stolním tenise a na bruslích rychlý jako blesk. Baví ho fotografovat, chodit do divadla a cestovat. Sní o tom, že si s kamarády projede legendární americkou Route 66 a navštíví národní parky v její blízkosti.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 19 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato