Animato logo

Kamil si rád postaví

Kamil pracuje v Optimatu jako marketingový specialista
miniaturu letadla
 
Kamil pracuje v Optimatu jako marketingový specialista. Vymýšlí, analyzuje, vyhodnocuje, školí a radí. Dělá vše pro to, aby svým klientům vydělal. Kovaný v marketingových strategiích, zarytý analytik libující si v grafech a číslech.
 
Ve světě reklamních kampaní a e-businessu se cítí jako ryba ve vodě. V práci mu přináší největší satisfakci, když navrhne inovativní řešení, které opravdu funguje. 
Kamil rád staví modely letadel
Dravost i hravost
Ve svém volnu Kamil rád staví modely letadel. Je nejen soustředěný a dokonale pečlivý modelář, ale taky obdivovatel moderních technologií. Pokud většinu z nich nevlastní, tak je alespoň umí ovládat nebo o nich četl na Tech Crunchi. Před ostatními je vždy o krok napřed. Gadgets obdivuje stejně jako high ends produkty. S oblibou říká, že není čas ztrácet čas. Za smysluplnou pokládá takovou práci, kterou si může zautomatizovat optimálně navrženým programem. Po práci je Kamil zkušený lyžař, pro něhož není žádný kopec příliš vysoký. Rekreační fotbalista a věrný fanoušek pardubického hokeje. Kromě jeho ženy a čerstvě narozeného potomka u něj nebyly zjištěny žádné jiné závislosti. Práci pokládá za nejpříjemnější nezbytnost na světě. 
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato