Animato logo

Kateřina miluje brzká rána

Kateřina
 
Kateřina se v Optimatu věnuje své celoživotní vášni: jazyku. Tvoří dohledatelný obsah pro weby a upravuje texty po ostatních. Vyzbrojena armádou slov sází na web PR články, tiskové zprávy. Dává dohromady nejen newslettery, ale i popisky kategorií a produktů. Při tom všem se snaží těžit originální nápady z dolu ve své hlavě a všechny texty jimi rovnoměrně prokládat.
 
Na své profesi si váží volnosti, se kterou může datlovat písmenka do Wordu, všemožně je ohýbat a šmodrchat. V copywritingu se snoubily všechny její zájmy do jedné činnosti. Čtení, psaní, spousta dobré kávy a žádné počítání. Ideální kombinace pro věčnou studentku humanitních věd.
Kateřina
Ranní ptáče v prêt-à-porter stylu
Nejoblíbenější částí dne je pro Kateřinu ráno. Nabízí totiž pokaždé novou šanci. Na dobrou snídani, lepší kávu či znamenitější výkon. Dává jí také příležitost obléknout si něco překvapivého. Za rozbřesku se na podlaze rochní pokaždé s jiným svetrem, přejíždí si po tváři rozličnými sukněmi a nakonec se obejme s jinak barevnou košilí. Je to pro ni hra. Intimní lov na ideální kombinaci barev a střihů.
Hlavní hrdinka, která s posledním řádkem umírá
Další vášní v životě jsou pro ni knihy. Při čtení jí v mysli paralelně s realitou roste nový svět. Je chladnokrevným vrahem, nesmrtelnou hraběnkou, krutým pubescentem i broukem. Pozoruje se a poznává. Kulisy nového světa jsou zpočátku křehké jako křídlo vážky. S každým dalším řádkem však mohutní a sílí. Ke konci knihy už nedokáže rozpoznat obrysy reality v dálce. Je lapená.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato