Animato logo

Martin do toho rád buší

Martin pracuje v Optimatu jako grafik a webdesignér
jako hluchej do vrat
 
Martin se v Optimatu stará o webovou grafiku a design. Do tvorby grafických návrhů internetových stránek se pouští s vervou a totálním nasazením. Citu pro detail a fantazie, která nezná hranic, má na rozdávání. Nové postupy a aktuální trendy z oblasti grafiky a webdesignu nasává jak houba.

Baví ho tvořit, vymýšlet a překvapovat. Je spokojený, když se na poli kreativity může posouvat stále vpřed. Z tíživého stereotypu, bezobsažných floskulí a vyčpělého klišé mu naskakuje husí kůže. 

Ve zkušebně je Martin jako doma
Ve zkušebně jako doma
Martin je nejen ceněnou posilou našeho grafického týmu, ale i talentovaným bubeníkem. Sousedské vztahy se rapidně zhoršily v jeho třinácti letech, kdy krabice od bot vyměnil za bicí soupravu. Umělecké sklony se u něj projevují i mimo kancelář. Myš a monitor pak ochotně vymění za štětec a malířské plátno. Vyznavač aktivního odpočinku, MTB a SNB. Nadaný kuchař a nadšený cestovatel, jehož baví dělat věci, za kterými je vidět kus dobře odvedené práce. Nebezpečně nakažlivý životní optimista se sklony k recesi a sebeironii. Podívejte se na Martina v akci.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato