Animato logo

Miroluk se trefil do černého

Zpět na přehled článků
Při návrhu nového e-shopu Miroluku jsme si snažili představit, jak by vypadala ta nejrychlejší a nejpohodlnější cesta k získání nových náplní do tiskáren. A pak jsme ji jen převedli na nové stránky Miroluku. Takže teď kvalitní tonery nakoupíte za pár vteřin. Určitě si to vyzkoušejte.
Miroluk - reference

Nákup klidně do 60 sekund

U každého klienta se soustředíme na to, aby jejich nový web nebo e-shop plnil svůj hlavní cíl. V případě Miroluku je to rychlý nákup tonerů. Proto jsme do zorného pole uživatelů umístili vyhledávací tlačítko. Stačí do něj začít vpisovat značku vaší tiskárny a našeptávač už vám pomůže najít její přesnější určení. Potom si vyberete potřebné barvy a jdete k pokladně.
 

Cílem tohoto e-shopu není vás na stránkách zdržovat. Naopak.

Pro uživatele jsme připravili také funkci rychlého zopakování objednávky. Takže při další návštěvě už jen přijdete a vybrané tonery na vás budou seřazené čekat ve formě přehledu naposledy zakoupených produktů.
Při práci se vždy myslíme na UX experience. I u Miroluku nám šlo hlavně o to, aby se uživatelům na e-shopu líbilo, hladce jím proplouvali a náplně do tiskáren si už nechtěli koupit nikde jinde.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato