Animato logo

Nejlepší marketingová konference v Evropě se odehrála v Brně

Zpět na přehled článků
Marketing Festival oslavil 3. rok. A my máme za to, že se jedná o nejlepší konferenci o digitálním marketingu v Evropě.
V čem je brněnská marketingová konference tak unikátní

V čem je brněnská marketingová konference tak unikátní

V rámci třídenního marketingového svátku mají návštěvníci možnost navštívit řadu workshopů, přednášek a nově nabyté poznatky probrat večer u piva během připravených společenských večerů. Popovídat si tu můžete se světovými špičkami v oboru. Konference je takovou velkou oslavou kvalitního sebevzdělávání.
  • Účast celosvětových špiček z on-line marketingu

Marketing Festival zve do Čech nejuznávanější světové odborníky na on-line marketing. Na letošním ročníku vystoupili:
Marty Neumeier, přednáška

Autor bible The Brand Gap

Schopnosti Marty Neumeiera po léta využívali velikáni jako např. Apple, Adobe Systems nebo Hewlett-Packard. Na festivalu promluvil o své nové knize The Brand Flip. Předešlou knihu o tvorbě značky si oblíbilo přes 10 miliónů lidí po celém světě.
Larry Kim, Marketing Festival

Nejvlivnější PPC expert na planetě

Larry Kim patří mezi nejlepší PPCčkaře na světě. Časopis Forbes ho ocenil jako jednoho z 10 nejvlivnějších marketérů světa.Ve své brněnské přednášce kladl marketérům na srdce větší koncentraci na sociální média. Reklama na sociálních sítích se dá skvěle cílit a vyvolává velký zájem.
Bart Schutz, neuromarketing, Marketing Festival

Expert na přesvědčovací techniky a neuromarketing

Bart Schutz povyprávěl o mozku a jak funguje jeho racionální a emoční část u zákazníků. Při své práci vychází z 2 500 použitelných testů, které sám vytvořil.
Phil Nottingham, Marketing Festival

Britský expert na videa pracující pro Coca Colu nebo Red Bull

Phil Nottingham se v Janáčkově divadle se rozpovídal o tvorbě videí pro Youtube a Facebook. Při přípravě videa se soustřeďte na vhodné téma a atraktivní titulek. Vaše video musí na Youtube zaujmout do 5 vteřin, na Facebooku na to má dokonce pouhé 2 vteřiny.
  • Kvalita přednášek na prvním místě

Svým přístupem k přednáškám se Marketing Festival odlišuje od většiny ostatních konferencí. Někteří tvrdí, že je dokonce jedinou konferencí na světě, kde připravené přednášky řečníků prochází v několikaměsíčním předstihu podrobným zkoumáním a hodnocením obsahu.
 
V případě, že jsou příspěvky příliš obecné/abstraktní nebo neposkytují kvalitní obsah, se vracejí prezentujícím k přepracování. A to dokonce i těm nejlepším z nejlepších, jak potvrdil překvapený Larry Kim. Cílem konference je kvalitní vzdělávání v digitálním marketingu. Organizátoři se tak nejspíše snaží střežit odbornost a informační hodnotnost přednášek
  • Unikátní přednášky pro unikátní festival

Na marketingovém svátku v Brně má každý řečník svou malou premiéru. Prezentují se totiž pouze témata, která předtím ještě nikdy nikde nezazněla. Účastníci tak mají jistotu, že si z Marketing Festivalu odnesou ty nejčerstvější poznatky a zkušenosti, které pro ně posbírala marketingová elita z celého světa.
Atmosféra Marketing festivalu 2015Catering marketing FestivaluDva na Flédě, Marketing FestivalLarry Kim na FléděPlné Janáčkovo divadlo, Marketing Festival
My můžeme potvrdit, že Marketing Festival za tři roky vyrostl v konferenci, která náleží ke špičce vzdělávacích akcí nejen v Čechách, ale i Evropě. Organizátoři se nyní rozhodli vyvézt své know-how do Londýna, kde v únoru 2016 proběhne konference zaměřená pouze na PPC. A to je nejspíše jen začátek.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato