Animato logo

Nepokradeš obsah z cizího webu!

Zpět na přehled článků
Nepokradeš obsah z cizího webu

S poctivostí nejdál dojdeš. A u obsahu na webu to platí dvojnásob. Krást se nemá. A taky nevyplácí. Můžete se dostat do pěkné šlamastiky. Tak bacha! 

Přebrat obsah odjinud, vložit ho na web a vydávat za vlastní je ubohé, ba co víc – dokonce i nezákonné. Opisovat se nesmí. Kouká z toho buď slušná pokuta, anebo minimálně veřejná ostuda, která má za následek ztrátu důvěry ve vás a vaši značku.
 
Kvůli kopírovanému obsahu na webu se dostanete do křížku i s vyhledávači. Duplicity si všimnou poměrně rychle . Stránku, na které se nachází, pak nemilosrdně vymažou z povrchu internetového – bez jakéhokoliv upozornění ji jednoduše začnou ignorovat. 
Na lavici obžalovaného za neoprávněně staženou fotku
Autorskoprávní ochrana se ale netýká jenom textů. Také fotky a nejrůznější grafické prvky jako loga firem nebo grafy si nemůžete brát bez souhlasu jejich majitelů. 
Nedá se svítit - ke každému obrázku, který na svůj web umístíte, musíte vlastnit potřebný souhlas. Jinak vám hrozí nařčení ze zneužití a v mnoha případech i solidní pokuta.  
V lásce a na internetu je vše dovoleno?
Pamatujte na to, že duplikovat cizí obsah se nevyplácí. Raději tvořte vlastní - důvěryhodný, zajímavý, čtivý. No jo, ale kde brát a přitom nekrást? Obraťte se nás. Napíšeme za vás unikátní texty a zajistíme fotky, díky kterým nebudete muset usínat s pistolí pod polštářem. Máme v týmu zkušené copywritery. 
Techniky svádění návštěvníka ovládají naprosto dokonale. Umí zalichotit. Přesně vědí, kdy přitlačit. Přesvědčí uživatele, kteří navštíví váš web, a dostanou ho tam, kam chcete. A že to nebude milostné vzplanutí na jednu noc, ale dlouhodobý vztah založený na důvěře – tak na to vemte jed! 
Získat nezávaznou nabídku
Pošlete nám prosím kontakty na sebe, ozveme se obratem a připravíme nezávaznou nabídku.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 19 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato