Animato logo

Ondra má rád každou cestu

Ondra pracuje v Optimatu jako vývojář
která někam vede
 
Ondra pracuje v Optimatu jako vývojář. Programuje pokročilejší aplikace a funkce na míru. Stará se o vývoj redakčního systému. Informatik-vizionář, jednou nohou v budoucnosti, který vymýšlí nová a efektivnější řešení. Náročné požadavky našich klientů přijímá statečně, nenechá se vyvést z rovnováhy. 

Logik a stratég se schopností deduktivního myšlení, hromadou zkušeností a bezbřehým intelektem. Při jednání s klienty umí hledat podstatné souvislosti a navrhovat optimální postupy. Čaroděj i šaman, který vládne tajnou magií, díky níž vše funguje správně. Je prvním i posledním, na nějž se obracíme v případě, když si už opravdu nevíme rady. Servery, o které se stará, se stejně jako my, mají s Ondrou jako v bavlnce.

Ondra
Dum spiro spero
Kdysi zapálený, dnes už jen oficiálně registrovaný skaut přezdívaný Okoun. Pro rozptýlení svůj mozek rád zaměstná vymýšlením neužitečných blbin, které potěší nebo pobaví. A pokud mu to přinese dvojnásobné vítězství v Becherovka Game, tak jedině dobře. Ondru baví hradecké divadlo, a to pro jeho nevšední nápaditost a ironické zabarvení. Nepohrdne ani dobrým filmem či poutavou knihou. Srdcovou záležitostí je pro něj anglická kultura. Přítel cyklistiky a sjezdového lyžování, avšak o běžkách neřekne jinak než „dílo Satanovo“. Z oken Ondrova bytu se po večerech kromě podmanivé vůně kulinářských skvostů linou také čarovné tóny oblíbeného indie, klasiky nebo alt-rocku. Každá příprava exotického sypaného čaje je pro něj malý obřad, který uklidňuje jeho mysl a zbystřuje smysly. 
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 19 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato