Animato logo

Pavel miluje rychlý auta

Pavel pracuje v Optimatu jako optimalizátor PPC kampaní
a hezký holky 
 
Pavel pracuje v Optimatu jako PPC specialista. V reklamních formátech a PPC systémech se vyzná jako málokdo. Když nastavuje reklamní kampaně a zajišťuje jejich správu, dělá to s nejlepším vědomím a svědomím. Pevný v kramflecích se cítí ve statistice a vyhodnocování dat. Kreativec minimalista, který se umí vyjádřit i ve 25 znacích.

Dobře ví, že internetová reklama je dynamickou oblastí, která se permanentně vyvíjí. A tak s ní Pavel neustále drží krok, čehož dokladem je i získaná certifikace Google AdWords. Kromě PPC kampaní se občas věnuje také tvorbě zpětných odkazů či sazbě článků. 

Pavel je nadšenec do aut
Na plný plyn
Pavel je nadšenec do aut. Věnuje se jim stejně svědomitě jako své práci. Zajímá ho vše, co s nimi souvisí, od umazaných rukou přes sledování novinek z oblasti motorismu až po divokou jízdu s větrem o závod. Propadl značce BMW a vůbec se tím netají. Jeho život se ale neodehrává pouze za volantem nebo pod podvozkem. Odreagování mu přináší také sport či nakupování. Dobře se cítí v kolektivu svých přátel a ještě lépe v moravském sklípku u sklenky oblíbeného vína. 
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato