Animato logo

Poděkovali jsme klientům za spolupráci

Zpět na přehled článků
Uspořádali jsme party na oslavu naší spolupráce s klienty. Děkujeme všem za hojnou účast.
V pátek 3. listopadu jsme uspořádali celodenní party pro naše obchodní partnery. Chtěli jsme tímto poděkovat klientům za důvěru a dlouholetou spolupráci. Navíc jsme jim představili nové prostory, aby měli lepší představu o místě, kde výstupy naší práce vznikají, a cítili se tu jako doma.
 
 Na programu bylo hudební vystoupení violoncellového kvarteta, tombola (hlavní cena 2 letenky do Paříže), raut, prezentace prostor a ukázka našich projektů napříč léty. Děkujeme všem hostům za příjemnou atmosféru a fajn den. Určitě to někdy zopakujeme.
Party jako poděkování klientům za spolupráci, uvítáníParty jako poděkování klientům za spolupráci, rautParty jako poděkování klientům za spolupráci, ukázky starších i nových webůParty jako poděkování klientům za spolupráciParty jako poděkování klientům za spolupráci, hudební programParty jako poděkování klientům za spolupráci, představení nových prostorParty jako poděkování klientům za spolupráci, losování tombolyParty jako poděkování klientům za spolupráci, předání výhry vítěziParty jako poděkování klientům za spolupráci, nové prostory firmyParty jako poděkování klientům za spolupráci, popíjení slivoviceCelodenní party jako poděkování klientům za spolupráciParty jako poděkování klientům za spolupráci, prohlídka starších webů
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato