Animato logo

Podpořili jsme 18. konání Klídek Festu

Zpět na přehled článků
V Hradci Králové se pravidelně koná jednodenní festival Klídek Fest na podporu nízkoprahového centra pro děti a mladé lidi do 22 let. A my jsme jeho hrdým sponzorem.

V režii Prostoru Pro

Prostor Pro se v Hradci Králové stará o děti, mladé lidi a jejich rodiny. Jako obecně prospěšná společnost nabízí rodinám volnočasové aktivity, zajímavé vzdělávání a odborné poradenství v nelehkých životních situacích. Už několik let také pořádá v Hradci Králové legendární Klídek Fest, jehož výtěžek jde na aktivity Nízkoprahové centra Klídek.

Kapely napříč hudebními styly

Na Klídku si na své mohl přijít skoro každý. Sedm vystupujících kapel nabídlo široké spektrum hudebních stylů. Rakouští Solar Blaze svým vystoupením demonstrovali, co to znamená psychadelický rock. The Unholly Preachers přivezli z Prahy směsici rock´n´rollu a punku a náš grafik Martin zamlátil s Cheveyo do bicích v rytmu indie-rocku. Celý program si můžete přečíst tady, a pokud jste se nestihli zúčastnit, hořce zalitovat.
The Unholy Preachers, Klídek Fest 2015Solar Baze z VídněNízkoprahové centrum Klídek, Prostor ProKlídek Fest 2015CheveyoHradecká kapela Argonaut
Rádi podporujeme smysluplné projekty a Klídek fest k nim bezesporu patří.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato