Animato logo

Remarketing je účinný nástroj

Zpět na přehled článků
na podporu značky a zvýšení prodeje
 
Oslovte ty, kteří už dříve navštívili vaše stránky ještě jednou. Připomeňte se vašim potenciálním zákazníkům ve správný čas a na správném místě. Díky dobře připravené remarketingové kampani je jednoduše pozvete k opětovné návštěvě vašeho webu nebo přesvědčíte k nákupu v e-shopu.
 
Jako remarketing se označuje nový způsob cílení textových reklamních inzerátů a bannerů v obsahové síti Google. Na jakém principu remarketing funguje? Návštěvníci jsou po příchodu na web nebo e-shop označeni a přidáni do seznamu. 

Při surfování po internetu se jim pak na různých místech jednotlivých partnerských webů zobrazuje reklama na stránky, které dříve navštívili. Remarketing tak nabízí jedinečnou možnost dále pracovat s návštěvníky, kteří o vaše služby nebo produkt projevili jistý zájem. 

Chyba: Zde vložený formulář (ID 14) neexistuje.
Moderní forma komunikace s klientem
Nabízíte nový produkt nebo chcete informovat o právě probíhající akci? Díky optimálně nastavené remarketingové kampani se můžete vašim zákazníkům znova připomenout. Zaměřte se na ty, kteří váš web nebo e-shop sice navštívili, ale svoji objednávku nedokončili. Efektivním zobrazením reklamy se vaše šance přimět tyto návštěvníky ke koupi produktu nebo objednání služby zvyšují o více než polovinu. 
Remarketing je úspěšný marketingový nástroj nejen u opakovaného, ale také doplňkového prodeje. Poskytuje jedinečnou možnost nabízet uživatelům doplňky k zakoupenému zboží. Kromě zvyšování konverze slouží remarketingová reklamní kampaň také k posilování povědomí o značce
Víme, jak na to
Být vidět ve výsledcích vyhledávání nestačí. Je potřeba umět vhodně návštěvníky oslovit a připomenout se jim také na jiných místech. Pomocí remarketingu snadno zasáhnete vaši cílovou skupinu, přimějete ji k návratu na váš web nebo nákupu v e-shopu. Nastavit takovou reklamní kampaň, aby byla úspěšná, ale není jen tak. Nechte si od nás poraditobraťte se na nás. Více se dočtete na stránce věnované remarketingu
Připomeňte se návštěvníkům vašich stránek na tisíci českých a zahraničních serverech formou bannerů nebo textové reklamy.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 19 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato