Animato logo

Směr zdraví využívá přírodu

Zpět na přehled článků
Když nám projekt Směru zdraví přistál na stole, všechny naše smysly zbystřily. Sortiment tohoto e-shopu totiž vychází z indické a čínské medicíny. Jejich pozitivní vliv na zdraví je ověřený více než 6 000 lety.
Na sociálních sítích, v life-stylových magazínech i seriózních on-line novinách dnes už těžko minete chlorellu, kustovnici, spirulínu a selfie se smoothie z mladého ječmenu. Pokud vás zajímá v čem jsou tyto řasy a rostliny tak speciální, určitě se podívejte na e-shop Směru zdraví. U konkrétních produktů najdete i vysvětlení, v čem tkví jejich hlavní síla.

Jestli jste odpůrci trendů, ale alternativní přístup k medicíně a kosmetice vás zajímá, zaklikejte si ve filtru potíže, se kterými se potýkáte, a prohlédněte si přírodní produkty, které by vám mohly ulevit. Na e-shopu si můžete počíst i o přístupu čínské a indické medicíny.

U nás v kanceláři vede ajurvédská zubní pasta. Chceme mít totiž zdravé a silné zuby, které na vás můžeme při schůzkách i nadále vesele a s pýchou cenit. No...a taky Staré dobré časy ve vaně. Protože stres je potvora, co si budeme povídat. Zajímá-li vás víc, určitě se nám ozvěte.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato