Animato logo

Mobilní verze webu pro všechny moderní dotykové telefony

potěší vaše návštěvníky i Google

Na rostoucí zájem uživatelů o využívání internetu v mobilu zareagoval i Google. Ve výsledcích mobilního vyhledávání zvýhodňuje weby a e-shopy přizpůsobené pro mobilní zařízení. Stránky bez mobilní verze posouvá nekompromisně až za weby uzpůsobené pro mobily.
Jednoduchá, přehledná a pohodlná = mobilní verze pro weby s naším CMS

Jednoduchá, přehledná a pohodlná = mobilní verze pro weby s naším CMS

U našeho řešení mobilní verze oceníte zejména vysokou rychlost načítání v pomalých mobilních sítích. Mimo města a větší aglomerace je bohužel stále běžné připojení pomocí zastaralých a pomalých technologií.
 
Výjimečný je také komfort, který mobilní řešení nabídne uživatelům. Ti tak mají po ruce přehlednou navigaci ve struktuře webu a především rychlé kontakty na vaši firmu.

Responzivní web nebo mobilní verzi?

Na rozdíl od responzivního webu je stahování speciální mobilní verze výrazně rychlejší a ovládání komfortnější a jednodušší. Díky menším nárokům na procesor telefonu je na mobilní verzi navíc rychlejší vykreslování šablon jednotlivých stránek.
Hlavní výhody nové mobilní verze

Hlavní výhody nové mobilní verze

 • výrazně rychlejší načítání stránek (i při pomalejším připojení)
 • snadná navigace v menu
 • speciální kontaktní panel dostupný odkudkoliv
 • pro čtení textu není třeba zoomovat
 • atraktivní grafické řešení

Povahové vlastnosti našeho nového příspěvku do mobilního on-line světa

Mobilní verze vychází z potřeb reálných lidí. Uživatelům poskytne pohodlné ovládání a rychlou cestu k potřebným informacím. Zejména ocení:

 • rychlé stahování a načítání stránek

  Na každé vteřině záleží. Podle výzkumu Kissmetrics je hlavním důvodem opuštění stránek na telefonu jejich pomalé načítání. Pokud se nenačtou do 3 vteřin, 40 % lidí z nich odejde. Toho se s naší mobilní verzí bát nemusíte. Nabízí o poznání rychlejší načítání i při pomalém internetovém připojení mimo města či uvnitř budov.

 • automatická detekce zařízení

  Systém při vstupu na stránky ověří, zda uživatel přichází z počítače, nebo telefonu. Podle toho přizpůsobí zobrazení webu. Počítači nabídne velkou, telefonu upravenou verzi.

 • přehledně strukturovaný obsah

  Zobrazovací plocha telefonu je o poznání menší než ta na počítači. Proto je potřeba obsah na telefonu strukturovat tak, aby se s ním uživatelům snadno pracovalo. Jen díky tomu rychle a hladce najdou to, co potřebují.

 • přehledná navigace

  V levém horním rohu mobilní verze se nachází navigace, kterou běžně najdete v mobilních aplikacích. Používaná a známá ikonka každému naznačí, co se za ní skrývá.

 • přímá cesta k rychlým kontaktům

  Lidé na mobilu nejčastěji vyhledávají informace o firmách: kontakty, adresy, polohu na mapách atd. Z toho důvodu uživatelé v pravém horním rohu objeví pod symbolem sluchátka rychlé kontakty. Jedním ťuknutím prstu vytočí váš telefon, odešlou e-mail nebo se na mapách podívají, jak se k vám dostanou.

 • nejlepší zpráva nakonec:

  Obsah se do mobilní verze převádí automaticky z CMS webu. Nemusíte ho nijak upravovat. Přehledně se poskládá sám bez vaší pomoci.
Získat nezávaznou nabídku
Pošlete nám prosím kontakty na sebe, ozveme se obratem a připravíme nezávaznou nabídku.
Nenechte svůj web hrát druhé housle. Přizpůsobte ho k obrazu stále oblíbenějších mobilních telefonů. Pošťouchnete tím návštěvnost webu a lepší výsledky ve vyhledávání. Rádi vám zodpovíme případné otázky.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 17 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato