Animato logo

Podporujeme nekomerční (občanské) aktivity

Základní škola Hučák v Hradci Králové

Základní škola Hučák rozšířila nabídku základního vzdělávání v Hradci Králové. Vychází z principu Jenského plánu profesora Petera Petersona. Pedagogika podle Jenského plánu připravuje žáky na skutečný život, jelikož se je snaží vtáhnout do výuky formou rozhovoru, hry a práce. Učí je vlastní odpovědnosti v prostředí se značnou mírou svobody a demokracie. Část výuku tráví děti v přírodním prostředí. ZŠ Hučák spolupracuje s Univerzitou Hradec Králové, předškolními vzdělávacími institucemi, magistrátem města a samozřejmě rodiči.  
Waldorfské školství

Skauting

Skauting  - to jsou kamarádi, přátelé a společenství lidí, kteří sdílejí podobné hodnoty. Vyrůstat ve skautském oddíle znamená chopit se šance žít naplno. Být aktivní a najít vlastní místo ve světě. Skauting je příležitost rozvíjet nejen sebe, ale i své okolí.
Skauti a skautky se snaží tvořit lepší svět tím, že berou vlastní život do svých rukou.
Skauting všestranně působí na rozvoj osobnosti dětí a mladých lidí prostřednictvím her, zážitků, aktivit a mnoha dalších činností.
Skauting

Liga otevřených mužů

Liga otevřených mužů je nezisková organizace se sídlem v Praze, která vznikla v roce 2006.
 
Podporuje muže v jejich snaze vzít život do vlastních rukou. Informuje je o tom, jak se začít aktivně starat o svoje zdraví, učí pracovat na osobním růstu, pečovat vztahy v rodině i přispívat k rozvoji občanské společnosti.  
logo Ligy otevrenych muzu

Hranostaj - sbírka her

Proč právě Hranostaj? A proč je takový, jaký je?
Možná jsi se již někdy dostal do situace, kdy jsi potřeboval sehnat nějakou hru na určitou příležitost. Věděl jsi přibližně, jakou hru, pro kolik hráčů jakého věku, do jakého prostředí apod. A protože se nebojíme nových technologií, kde jinde si pomoci, než na internetu.
Naším hlavním záměrem je proto nabídnout službu, která umožňuje snadno a s minimální námahou prohledávat širokou a udržovanou databázi her.
Hranostaj

Ultimate Frisbee

Ultimate Frisbee je kolektivní bezkontaktní sport, v němž vítězí tým, který má na konci hrací doby vyšší počet bodů. Hrají proti sobě dvě družstva o sedmi hráčích.
Ultimate se hraje na hřišti o rozměrech cca 100x37 metrů (polovina fotbalového hřiště na délku). Na obou koncích hřiště jsou potom vyznačeny koncové zóny o hloubce cca 18 metrů. 
Disk se smí pohybovat pouze nahráváním od hráče k hráči, s diskem se nesmí běhat.
Frisbee
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již 20 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 12 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato