Výroba webů na míru

5 věcí, které potřebujete u každého webu

1

Důkladná příprava

U webů začínáme pečlivou přípravou. Seznámíme se s vaším oborem a zákazníky. Na základě vstupních informací připravíme obsah a návrh struktury webu.
2

Responzivní design s důrazem na mobily

Nový web se pohodlně ovládá jak na mobilu, tak i na tabletu a klasickém počítači. Obsah se přizpůsobuje všem typům zařízení.
3

Vysoká rychlost načítání

Uživatelé jsou ochotní čekat na načtení stránky zhruba 2 vteřiny. Potom odchází. Naše weby se načítají rychle, a to i na mobilu. Vysoká rychlost načítání přispívá k lepším pozicím ve vyhledávačích, efektivnější PPC reklamě a větší spokojenosti uživatelů.
4

Úchvatné detaily na displejích s jemným rozlišením

Všechny grafické prvky designujeme na míru displejům s jemným rozlišením. Ostře se pak zobrazuje každý detail, např. hrany tlačítek, texty, ikony a grafy.
5

Doživotní záruka a servis

Poskytujeme doživotní záruku na šablony webů, které dobře fungují v prohlížečích. Budete mít jistotu, že se stránky správně zobrazují a všechny prvky bez problémů fungují. Průběžně se staráme také o spolehlivý provoz a zabezpečení našich webů.

Řekněte si o nabídku

Řekněte si o nabídku
603 579 377
8 - 16 hodin v pracovní dny

Reference webů

Pracujeme pro všechny: velké i malé firmy, milovníky kravat a obleků, šikovné řemeslníky, kreativní duše, školky i motorky… a mnohé další. Přečtěte si o naší výrobě webů víc. Pomocnou ruku rádi nabídneme i vám. Ozvěte se.

 

A dalších více než 350 projektů

Získat nezávaznou nabídku
Ozvěte se. Rádi si s vámi popovídáme o vašich potřebách a sestavíme vám nabídku na míru.
Technologické centrum
Piletická 486/19
503 41 Hradec Králové - Věkoše
www.optimato.cz
Tel: +420 495 077 271
Tel: +420 603 579 377
E-mail: info@optimato.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.