Miroluk se trefil do černého
Při návrhu nového e-shopu Miroluku jsme si snažili představit, jak by vypadala ta nejrychlejší a nejpohodlnější cesta k získání nových náplní do tiskáren. A pak jsme ji jen převedli na nové stránky Miroluku. Takže teď kvalitní tonery nakoupíte za pár vteřin. Určitě si to vyzkoušejte.
Miroluk - reference

Nákup klidně do 60 sekund

U každého klienta se soustředíme na to, aby jejich nový web nebo e-shop plnil svůj hlavní cíl. V případě Miroluku je to rychlý nákup tonerů. Proto jsme do zorného pole uživatelů umístili vyhledávací tlačítko. Stačí do něj začít vpisovat značku vaší tiskárny a našeptávač už vám pomůže najít její přesnější určení. Potom si vyberete potřebné barvy a jdete k pokladně.
 

Cílem tohoto e-shopu není vás na stránkách zdržovat. Naopak.

Pro uživatele jsme připravili také funkci rychlého zopakování objednávky. Takže při další návštěvě už jen přijdete a vybrané tonery na vás budou seřazené čekat ve formě přehledu naposledy zakoupených produktů.
Při práci se vždy myslíme na UX experience. I u Miroluku nám šlo hlavně o to, aby se uživatelům na e-shopu líbilo, hladce jím proplouvali a náplně do tiskáren si už nechtěli koupit nikde jinde.
Technologické centrum
Piletická 486/19
503 41 Hradec Králové - Věkoše
www.optimato.cz
Tel: +420 495 077 271
Tel: +420 603 579 377
E-mail: info@optimato.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.