Budeme vystavovat na Ecommerce Expo
30. ledna budeme mezi většími vystavovateli na veletrhu pro e-shopaře v Praze, kde se bude prezentovat 100 firem a navštíví ho průměrně 3 000 lidí. Obvyklého zmatku, kdy nikdo neví, kam dřív skočit, se ale bát nemusíte. K dispozici tu bude tým konzultantů, kteří vám doporučí, koho máte se svým "problémem" oslovit. Účast vřele doporučujeme všem, kdo se o problematiku e-commerce zajímají nebo v tomto oboru pracují.

Ecommerce Expo by vás mohlo zajímat, pokud chcete:

Ecommerce-Expo
  • posílit marketing
  • navrhnout nový skladový systém
  • rozšířit svůj e-shop do zahraničí
  • vytvořit nový e-shop
  • obhlédnout nejnovější trendy
Na jednom místě tu najdete vše, co souvisí s e-shopy. Ušetříte tak čas, protože od 8:00 do 18:00 můžete stihnout klidně 10 schůzek s profesionály. To by vám v běžném pracovním životě mohlo zabrat i půl týdne. 

Vstupenky na veletrh jsou zdarma. Na konferenci vám můžeme poskytnout slevu.

Pro účast na veletrhu se stačí bezplatně zaregistrovat na webu. Pokud byste rádi navštívili i související  konferenci, kde vystoupí bývalý šéf britského Amazonu, uznávaný expert na e-commerce Andreas Reiffen nebo český specialista na CRO a UX Jan Kvasnička, ozvěte se a my vám poskytneme slevu na vstupenky. Kompletní program konference najdete zde. A nezapomeňte se zastavit u našeho stánku A4.
Ecommerce Expo
Technologické centrum
Piletická 486/19
503 41 Hradec Králové - Věkoše
www.optimato.cz
Tel: +420 495 077 271
Tel: +420 603 579 377
E-mail: info@optimato.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.