Animato bylo na Ecommerce Expo nepřehlédnutelné
Animato na Ecommerce Expu
30. ledna jsme se zúčastnili první konference a veletrhu E-commerce Expo, zaměřené na e-shopy. Na akci si přišli na své firmy působící v oboru i samotní provozovatelé e-shopů. Více než 100 vystavovatelů prezentovalo nové technologie, marketingové nástroje nebo řešení pro tvorbu e-shopů. Za jeden den se halou letňanského výstaviště mohlo projít na 3000 návštěvníků.
 

Expozice Animata dominovala prostoru. Zastínila i Google. 

Na veletrhu jsme vystavovali v těsné blízkosti Heuréky, Toyoty a Googlu. Čtyřmetrová konstrukce se speciální stěnou se v rozlehlé hale opravdu vyjímala. Vsadili jsme na jednoduchost: krátký popis naší služby, logo a URL adresu. Kombinace výrazné konstrukce a dobré nálady v týmu k nám přilákala spoustu návštěvníku. Stály se na nás i fronty. 
Výrazná expozice Animata na E-commerce ExpoHojná účast na E-commerce ExpoVše o e-commerce na veletrhuRozhovory s návštěvníkyPorada na E-commerce ExpuNa E-commerce Expo jsme se nenudiliAreál veletrhu E-commerce ExpoAnimato v lednu na E-commerce ExpoVeletrh E-commerce Expo v Praze

Veletrhu se účastnili důležití hráči české e-commerce

V naší interní anketě o nejlepší expozici ale jednohlasně zvítězil koutek Marketing Mineru. Jednoduchý, skromný s vtipným detailem hornických helem na stolcích. Silná pozice Marketing Mineru na trhu víc nepotřebuje.
Google na E-commerce ExpoGoPay na Ecommerce ExpoHeureka na Ecommerce ExpuMarketing Miner - nejlepší stánek na Ecommerce ExpuSeznam na Ecommerce ExpuZásilkovna na Ecommerce Expo
Velké díky patří Jindřichu Fáborskému a celému organizačnímu týmu, kteří za veletrhem a konferencí o e-commerce stojí. Vysoká úroveň, hladký průběh celé akce a spousta užitečných kontaktů není určitě standardem všech českých veletrhů. 
Technologické centrum
Piletická 486/19
503 41 Hradec Králové - Věkoše
www.optimato.cz
Tel: +420 495 077 271
Tel: +420 603 579 377
E-mail: info@optimato.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.