Tian-De získalo 1. místo v kategorii ShopRoku
Shoproku, cena kvality Heureka
Ve čtvrtek 22. března se konal 9. ročník soutěže ShopRoku, kterou pořádá Heuréka. O nejlepších e-shopech tu rozhodují reální zákazníci a odborná porota. Poštou nám přišly dvě barevné obálky s pozvánkami, takže jsme se na vyhlášení těch nejzajímavějších a nejpopulárnějších e-shopů jeli podívat osobně.

E-shop TianDe vyhrál 1. místo v kategorii kosmetiky. Gratulujeme!

V kategorii Kosmetika dostal e-shop z naší dílny nejvyšší ocenění. Je trochu paradox, že davy spokojených zákazníků TianDe na Heuréce nasbíralo za poslední 2 měsíce. Tímto bychom TianDe rádi pogratulovali za jejich skvělou práci se zákazníky. Tady si můžete prohlédnout celkové výsledky soutěže

Heuréce a La Putyce děkujeme za pohodový večer

Pozvánky lákaly na téma superhrdinů, my jsme se ale do Prahy vydali v přestrojení za obyčejné smrtelníky. Na místě byl připravený koutek, kde vás v superhrdinu proměnili během chvíle šikovní vizážisté. Celkově nás překvapila nezvykle pohodová a uvolněná atmosféra. Ani během vyhlašování výsledků nepanovala obvyklá formální strojenost. Zasadili se o to zejména lidé z La Putyky, kteří program prokládali akrobatickými čísly. Grandiózní finále obsahovalo vše, co jinde nepotkáte. Nejlepší e-shopy, akrobatku i živého koně. Heuréka zase myslela na každý detail - symboly superhrdinů na lístečcích ze šatny nebo rozlučkové pomeranče s mini logem Heuréky. Výsledkem byl velmi příjemný večer, kde se člověk ani na chvíli nenudil. Víc takových akcí!
ShopRoku 2017 nabídl super jídlo i pitíSoutěž ShopRoku - HeurékaShopRoku 2017ShopRoku 2017, programShopRoku 2017 probíhal na JatkáchShopRoku 2017 se propojil s La PutykouShopRoku 2017 byl spjatý s La Putykou
Technologické centrum
Piletická 486/19
503 41 Hradec Králové - Věkoše
www.optimato.cz
Tel: +420 495 077 271
Tel: +420 603 579 377
E-mail: info@optimato.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.