Na divadelním festivalu jsme vybudovali chill-out zónu
Ke konci školního roku Hradec Králové každoročně ožívá Mezinárodním festivalem Divadlo evropských regionů. Protože v Hradci Králové pracujeme, ale většina z nás tu i žije, jsme pravidelnými návštěvníky tohoto kulturního svátku.
 
Letos jsme proto ve spolupráci s Open Air Programem připravili pro návštěvníky chill-out zónu, kde si můžou odpočinout, popovídat s přáteli a dát si pivo nebo si v klidu prostudovat program. Odpočinkové posezení jsme realizovali na vlastní náklady, abychom svou troškou přispěli k pohodlnějšímu vstřebávání kulturních zážitků.
Odpočinková zóna pro návštěvníky Mezinárodního festivalu Divadlo evropských regionůOpen Air Programu v Hradci Králové jsme poskytli odpočinkovou zónuOdpočinková zóna v rámci Open Air Programu v Hradci KrálovéOdpočinková zóna na divadelním festivalu v Hradci KrálovéAnimato na Mezinárodním festivalu Divadlo evropských regionů v Hradci KrálovéChill-out zóna od AnimataChill-out zóna na Mezinárodním festivalu Divadlo evropských regionů
Technologické centrum
Piletická 486/19
503 41 Hradec Králové - Věkoše
www.optimato.cz
Tel: +420 495 077 271
Tel: +420 603 579 377
E-mail: info@optimato.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.