Animato logo

Propagace webu-získávání zákazníků

Obecné možnosti propagace

Obecné možnosti propagace

Podpořte svůj web všemi dostupnými cestami. Díky následujícím formám reklamy pro vás získáme více návštěvníků. To samozřejmě ovlivní konverze a úspěšnost kampaní. Vyšší návštěvnost také podpoří povědomí uživatelů o vašem brandu. Za to vám ručíme.
Prvotní oslovování návštěvníků

Prvotní oslovování návštěvníků

Přilákejme na váš web návštěvníky, kteří o vás zatím nemají ani potuchy. Podívejme se společně na povahu vašeho oboru, konkurenci a vybereme vhodnou formu reklamy. Takovou, která zmiňované prvo-návštěvníky přitáhne.
Práce s průběhem nákupního rozhodování

Práce s průběhem nákupního rozhodování

Kteří zákazníci vás zajímají nejvíce? Ti, co nakoupí? Škoda. Ochuzujete se o příležitost zvýšit si tržby. Potenciál v sobě nesou všechny fáze nákupního rozhodování. Stačí jen pro každou z nich zvolit vhodnou strategii.
 
Jak to funguje?
Přiveďme uživatele na váš web a představme jim jeho obsah (SEE). Pokud bude cool, originální a užitečný, začnou nad ním přemýšlet (THINK). V této fázi uživatelé váhají, zda zůstat u vás, nebo zvolí konkurenci. Teď je čase se připomenout. Nabídnout nějakou výhodu a vyhrát konkureční boj. DO - uživatel nakupuje u vás.
 
Ale ani tady hra nekončí. Pokud si chcete své zákazníky udržet, myslete na ně jako na své životní patnery. V CARE fázi jim nabídněte pomocnou ruku. Rozmazlujte je. V případě, že si u vás koupili sedačku, nabídněte jim vhodná čistidla, polštářky nebo slevu na další nákup. Jsou to maličkosti. Ale ty dávají dohromady celý svět.
Získat nezávaznou nabídku
Pošlete nám prosím kontakty na sebe, ozveme se obratem a připravíme nezávaznou nabídku.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 19 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato