Animato logo

Provoz a servis webu

Zodpovědně se staráme o bezproblémový provoz a zabezpečení webů našich klientů. To obnáší nejen péči o servery, na nichž projekty běží. Znamená to také věnovat stovky hodin úpravám a inovacím redakčního systému a navázaným aplikacím, které jsou k provozu webového projektu nezbytné. Aplikace pro správu webu je díky naší péči neustále v dobré kondici a bez problémů slouží svému účelu.
Zajištění technického provozu

Zajištění technického provozu

Jelikož jsou naše weby umístěné na páteřní síti, můžete se spolehnout na jejich rychlé načítání. Tuto schopnost určitě oceníte. Uživatelé jsou totiž ochotni čekat na načtení stránky pouhé 2 vteřiny, jinak odchází. Webové stránky pod našimi křídly mají samozřejmě kvalitní zabezpečení.
Pravidelné aktualizace redakčního systému (CMS)

Pravidelné aktualizace redakčního systému (CMS)

Přestože redakční systém poskytujeme klientům (ve většině případů) zdarma, věnujeme jeho údržbě a rozvoji velké množství energie, času a peněz. Web, postavený na redakčním systému Animáto, je skvělou investicí.
 
U systému pravidelně vylepšujeme jeho stávající funkce , aby se vám s webem pohodlněji a rychleji pracovalo. Díky zpětné vazbě stovek uživatelů také vyvíjíme nové užitečné funkce, které usnadňují pohyb a práci v systému. Animáto navíc automaticky každé 3 - 4 týdny aktivuje na webech klientů svou nejnovější verzi. Je samostatné a pokrokové.
 
Pravidelná obsahová správa webu a jazykový dozor

Pravidelná obsahová správa webu a jazykový dozor

Obsah stránek si musíte hýčkat. Což znamená pravidelnou péči. A pamatujete, co jsme si říkali o obsahu? S touto zásadní a spletitou oblastí vám rádi pomůžou naši profesionálové - grafik, copywriter a “markeťák”.
 
Ale když už jsme ty texty naťukli. Přece jen existuje jedna situace, ve které vás nespasí ani skvělé video, krásné fotky, šťavnaté texty nebo infografika jak víno. A to je chvíle, kdy se na vašem webu objeví něco jako: “Naše stránki vám nabýdnou nevýdané vjeci”. Čeština je oříšek. Bohužel to ale není omluva. Dbejte na svůj pravopis, nebo ho svěřte do našich rukou.
Získat nezávaznou nabídku
Pošlete nám prosím kontakty na sebe, ozveme se obratem a připravíme nezávaznou nabídku.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 19 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato