Animato logo

Výroba webu

Jaké jsou vaše cíle

Jaké jsou vaše cíle

Před samotnou výrobou webu musíme mít jasno, k čemu bude vlastně sloužit. Bude poskytovat informace, prodávat zboží, nebo shánět nové zákazníky? Každý tento cíl vyžaduje specifická řešení. Podle odpovědi zvolíme vhodnou strategii a patřičný obsah. Jen tak budou vaše stránky šlapat jako po másle.
Jak chcete na čtenáře působit

Jak chcete na čtenáře působit

Důležitý je i styl, jakým chceme s uživateli komunikovat. Kamarádsky a s vtipem, nebo formálně a věcně. Cest je samozřejmě víc, záleží na vaší cílové skupině a povaze stránek.
Kdo jsou návštěvníci vašeho webu a co hledají

Kdo jsou návštěvníci vašeho webu a co hledají

Klíčovým krokem bude definovat vaši cílovou skupinu. Kdo jsou uživatelé vašeho webu? Čím víc toho o nich zjistíme, tím lépe odhadneme, jak jim co nabídnout. Nevíte, jak na to? Poradíme vám.
Bez pravidelné péče to nepůjde

Bez pravidelné péče to nepůjde

Tvorbou webu to ale nekončí. Pokud ho po zrození necháme ležet ladem, pšenka vám z něj nepokvete. Jeho obsah musíme pravidelně hnojit, zalévat a řízkovat. Aby vaše obsahová zahrádka na webu vzkvétala a rostla. Také vyhledávače nemají rády zanedbané weby. Na první místa posouvají pouze ty, které nabízí aktualizovaný obsah.
O vyhledávačích

O vyhledávačích

Víme, jak vám na web přivést zákazníky. Už při tvoření webu se musíme soustředit na SEO. Snoubí v sobě totiž všechno: vhodný obsah, dobře zvolenou koncepci i správné technické parametry. To jsou ty nejlepší ingredience, ze kterých můžete Googlu připravit slavnostní oběd. Když je splníte, rád vás ve vyhledávači šoupne na přední pozice.
O tabletech a mobilech

O tabletech a mobilech

Mobilní telefony a tablety jsou budoucností vašeho businessu. Mysleme na ně až na prvním místě. Lidé je využívají čím dál víc.
 
Za poslední rok vzrostl počet zhlédnutých stránek z mobilních telefonů o 30 %. NetMonitor ve svém výzkumu od  října do listopadu  2014 zaznamenal nárůst o více než 184 000 návštěvníků přicházejících právě z mobilních zařízení
 
Rostoucí obliba mobilních telefonů při “surfování” na internetu jim dává hlavní slovo na všech marketingových konferencích doma i v zahraničí (odkazy na Marketing festival a Dublin), seminářích i interních poradách.  Optimalizace stránek pro telefony a tablety je tedy absolutní nutností.
O technickém řešení a redakčním systému

O technickém řešení a redakčním systému

Na dobrou výchovu našich webů důsledně dbáme. Za žádných okolností se nehroutí a jsou vždy čitelné. Dobře se zobrazují ve všech prohlížečích.
 
Stejně jako náš redakční (CMS) systém. Vyvíjíme ho už 15 let. Je přátelský a nekouše. Vyvíjíme ho s ohledem na “laiky”, ne programátory. Ovládat se ho tak hravě naučí každý.
O různých funkcích a specialitách webu

O různých funkcích a specialitách webu

Snadno si poradíme s vašimi specifickými požadavky. Grafika webu se může měnit s ročním obdobím (skin), web můžeme okořenit nevšedním kalendářem akcí nebo originálním a funkčním rezervačním systémem na ubytování. To jsou jen ochutnávky. Pokud máte svou vlastní odvážnou představu, sem s ní. Společně ji promítneme do reality.
Získat nezávaznou nabídku
Pošlete nám prosím kontakty na sebe, ozveme se obratem a připravíme nezávaznou nabídku.
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 19 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato