Když moderní web, tak na Webflow

Uživatele dnes neohromí nudné weby bez života. Jejich zájem chytí a prodlužují interaktivní prvky.

Poptat nový web
Jsme certifikovaným parterem Webflow
logo webnodelogo wordpresslogo webflowlogo mioweblogo wix

Hravé interaktivní weby pro odvážné značky

Webové stránky pro Holičství Gočárova třída

WEB
\
BRANDING
\
FOTOGRAFIE

Cílem bylo vytvořit unikátní webové stránky, které nejen prezentují nově vzniklé holičství, ale také poskytují poutavou a plynulou uživatelskou zkušenost.

Interakce na webových stránkách hrají klíčovou roli při zapojení návštěvníků. Plynulé přechody mezi sekcemi, animace při načítání obsahu a další efekty zajišťují, že jsou webové stránky vizuálně atraktivní, přitahují pozornost a návštěvník snadněji čte obsah.

Výsledkem jsou moderní a profesionální webové stránky, které skvěle reprezentují. Díky kombinaci interakcí, motion designu a platformy Webflow jsme dosáhli vysoké uživatelské přívětivosti a představili tak holičský salon na profesionální úrovni.

uvozovky
avatar

“Nový web jsme měli do pár týdnů hotový v četně profesionálních fotografií. Komunikovali jsme vždy s jedním člověkem, který projekt řídil. Konečně máme stránky, které odpovídají dnešním trendům.”

Denisa - majitelka holičství Gočárova třída

Na americkém Webflow vznikají nejlepší weby.

Webflow uvolňuje ruce kreativitě a odlehčuje rozpočet. Světový web se tu poskládá rychle a efektivně. Bez programátorů a kodérů.

šipka

špičkový design

šipka

interakce

šipka

motion grafika

uvozovky
Animato - člen teamu

“Po Webflow saháme ve chvíli, kdy klient chce moderní stránky, které odpovídají nárokům současných uživatelů. Vytvořit je tu dokáže webdesigner s copywriterem a fotografem. Je to levnější, efektivnější i efektnější.”

Standa Lang - projekťák
Zaujalo vás Webflow?
Ozvěte se

Předběhněte konkurenci

šipka

Bleskurychlost

Ve světě, kde nikdo na nic nečeká, nabízí Webflow nejrychlejší a nejškálovatelnější hostingovou technologii. Weby se tu načítají super rychle, podporují SSL a shodují se s ISO 27018.

šipka

Čistý kód

O kódování a programování se stará vývojový tým Webflow. Dává kontrolu nad jazyky HTML, CSS a JavaScript. Přenese návrh do čistého sémantického kódu, který se dá hned publikovat nebo předat vývojářům.

šipka

SEO

Snadno tu integrujeme Google Analytics, Google Optimize a další marketingové nástroje. V editoru se dají upravit meta popisy, URL adresy a hravě nastavit Open Graph.

šipka

Jednoduchost

Stránky se upravují v editoru na veřejné části. Přidání nového obsahu je tak snadné jako vyplnění formuláře. Žádná práce s redakčním systémem na pozadí.

šipka

Aktualizace

Změny designu a obsahu vidíte na jedno kliknutí. Webflow neobsahuje kód, takže se nemusí čekat na developery.

šipka

Údržba

Nejsou třeba žádné aktualizace systému, speciální balíčky ani pluginy. Tím odpadá spousta problémů.

Už vás štve Wordpress?
Pobavme se o Webflow

Webdesigner, copywriter a markeťák. Víc lidí netřeba

Webflow jsme si zamilovali pro jednodušší proces, který nabízí. Není třeba práce kodérů a programátorů. Se vším si poradí zkušený webdesigner. Tím se dost odlehčí i rozpočtu.

uvozovky
Animato - člen teamu

“Webflow otevírá neomezené možnosti, jak web pojmout a čím ho oživit. Tím, že projekt vzniká v menším týmu, odpadá množství administrativy a web je možné postavit za kratší čas i příznivější cenu”

Martin Zemanský - webdesigner