Když moderní web, tak na Webflow

Uživatele dnes neohromí nudné weby bez života. Jejich zájem chytí a prodlužují interaktivní prvky.

Poptat nový web
Jsme certifikovaným parterem Webflow
logo webnodelogo wordpresslogo webflowlogo mioweblogo wix

Hravé interaktivní weby pro odvážné značky

ZD Všestary

ZD Všestary

Logo

Vizuální styl

Strategie značky

Tonalita

Kampaně a PPC

Všestarské zemědělské družstvo vykročilo proti zažitým klišé. S jasnou vizí. Sloupnout ze zemědělství nálepku zakonzervovaného oboru, který tahá v on-linu za kratší konec provazu. Družstvo se rozhodlo být profesionální ke krajině i své značce.

Spolupráce začala návrhem nového loga a přípravou rozverného webu a kampaně pro Oslavu Všestarské cibule. Následoval zbrusu nový korporátní web a vypracování ucelené identity, která do popředí staví produkty, zaměstnance a životní prostředí. Nejrůznější tiskoviny, pomoc s PR, HR, kampaně, soutěže, kompletní výčet věcí, kterými spolupráce pokračuje, by byl dlouhý.

uvozovky
Monika Nebeská

Se studiem Animato dlouhodobě spolupracujeme na zlepšení vnímání značky ZD Všestary a našich produktů. Oceňujeme jejich systematický přístup a schopnost přinášet nové nápady.

Ing. Monika Nebeská - Předsedkyně představenstva  ZD Všestary

Navrhujeme loga a vizuální styl pro značky vašich produktů a služeb. Víme, čím své zákazníky zaujmete.

Spojte se s námi

Pokračovat

ValentaZT
ValentaZT
šipka
Reaktor
Reaktor
šipka
Holičství Gočárova
Holičství Gočárova
šipka

Na americkém Webflow vznikají nejlepší weby.

Webflow uvolňuje ruce kreativitě a odlehčuje rozpočet. Světový web se tu poskládá rychle a efektivně. Bez programátorů a kodérů.

šipka

špičkový design

šipka

interakce

šipka

motion grafika

uvozovky
Animato - člen teamu

“Po Webflow saháme ve chvíli, kdy klient chce moderní stránky, které odpovídají nárokům současných uživatelů. Vytvořit je tu dokáže webdesigner s copywriterem a fotografem. Je to levnější, efektivnější i efektnější.”

Standa Lang - projekťák
Zaujalo vás Webflow?
Ozvěte se

Předběhněte konkurenci

šipka

Bleskurychlost

Ve světě, kde nikdo na nic nečeká, nabízí Webflow nejrychlejší a nejškálovatelnější hostingovou technologii. Weby se tu načítají super rychle, podporují SSL a shodují se s ISO 27018.

šipka

Čistý kód

O kódování a programování se stará vývojový tým Webflow. Dává kontrolu nad jazyky HTML, CSS a JavaScript. Přenese návrh do čistého sémantického kódu, který se dá hned publikovat nebo předat vývojářům.

šipka

SEO

Snadno tu integrujeme Google Analytics, Google Optimize a další marketingové nástroje. V editoru se dají upravit meta popisy, URL adresy a hravě nastavit Open Graph.

šipka

Jednoduchost

Stránky se upravují v editoru na veřejné části. Přidání nového obsahu je tak snadné jako vyplnění formuláře. Žádná práce s redakčním systémem na pozadí.

šipka

Aktualizace

Změny designu a obsahu vidíte na jedno kliknutí. Webflow neobsahuje kód, takže se nemusí čekat na developery.

šipka

Údržba

Nejsou třeba žádné aktualizace systému, speciální balíčky ani pluginy. Tím odpadá spousta problémů.

Už vás štve Wordpress?
Pobavme se o Webflow

Webdesigner, copywriter a markeťák. Víc lidí netřeba

Webflow jsme si zamilovali pro jednodušší proces, který nabízí. Není třeba práce kodérů a programátorů. Se vším si poradí zkušený webdesigner. Tím se dost odlehčí i rozpočtu.

uvozovky
Animato - člen teamu

“Webflow otevírá neomezené možnosti, jak web pojmout a čím ho oživit. Tím, že projekt vzniká v menším týmu, odpadá množství administrativy a web je možné postavit za kratší čas i příznivější cenu”

Martin Zemanský - webdesigner