Redakční systém SA5

Špičkový redakční systém plný inovací a AI. Aplikace pro komplexní správu rozsáhlých obsahových webů.

Chci demoverzi

Přehledný systém. Spousta funkcí. Snadná orientace a rychlé načítání.

Mockup

Editor obsahu

Skvělý vizuální editor pro správu obsahu stránek a článků. Obsah stránky vytvoříte pomocí připravených obsahových prvků, které se vkládají do “kontejnerů”. Rovnou při editaci stránky vidíte, jak bude ve finále vypadat.

Mockup
Mockup

Obrázky a galerie

Editor doplňují vylepšené možnosti vkládání obrázků a galerií. Obrázky můžete rozsáhle upravovat, doplňovat je o efekty a různým způsobem vkládat do textu.

Integrované překlady

SA5 má integrovaný systém DeepL a umožňuje překládat veškerý vytvářený obsah přímo v CMS systému. Na pár kliknutí můžete přeložit článek, stránku, produktovou kartu anebo klidně celý web.

Chci demoverzi
Mockup
šipka

Otevřenost CMS systému

Platformu jsme otevřeli pro práci s externími datovými zdroji. Admin může obsluhovat více “veřejných částí”, větší množství domén, mobilní aplikace a podobně. Data jsou kompletně dostupná pomocí API.

šipka

Rychle a bezpečně

SA5 je rychlá a bezpečná. V administraci plynulost oceníte vy, na veřejné části vaši zákazníci. Přístup do aplikace je chráněn dvoufaktorovým přihlášením. Aplikace může být také přístupná pouze z vyhrazených IP adres. CMS systém má integrovanou anti-DDOS ochranu.

šipka

Přejděte z jiného CMS na SA5

Popíšeme, že je možné na SA5 přejít z jiného redakčního systému (se zachováním stávajících šablon veřejné části anebo s jejich modernizací).

SA5 je napojen na desítky systémů a služeb

Máme zkušenosti se systémy Pohoda, Helios, Money, Abra Gen, Obis, KTK, Altus Vario, Trifid a dalšími. Poradíme si s libovolným systémem, který umožňuje komunikaci pomocí API anebo formátu XML.

Domluvit konzultaci zdarma

Účetní a skladové systémy

šipka
logo pohodalogo helioslogo helioslogo money s3logo money s4logo money s5logo fakturoidlogo ktk softwarelogo obislogo abralogo trifidlogo vario

Platební brány

šipka
logo comgatelogo payulogo the paylogo gopaylogo gp webpaylogo paypal

Dopravci

šipka
logo ppllogo dpdlogo geislogo zásilkovnalogo česká poštalogo balíkovnalogo uloženka

Fulfillment systémy

šipka
logo balikobotlogo geislogo mailsteplogo  alza marketplacelogo mall partner

Zbožové systémy

šipka
logo heurekalogo zbozi.czlogo srovname.czlogo bianologo glamilogo favi

Reklamní systémy

šipka
logo google adslogo skliklogo zbozi.czlogo meta pixellogo meta conversion api

Analytické systémy

šipka
logo google analyticslogo google tag manager

E-mailingové nástroje

šipka
logo ecomaillogo incomaker

Chatovací služby

šipka
logo smartsupplogo support box

Přátelské API, které vám rozšíříme

šipka

Propojíme API s vaším systémem a přizpůsobíme do puntíku vašim požadavkům. A že jich může být. Nabízíme integraci na míru s vlastními API koncovými body. Servis a poradenství našich vývojářů při optimalizaci výkonu systému a integraci rozhraní bereme jako samozřejmost.

Cenové nástroje

šipka
Recenze

Akcenta CZ a.s.

Dlouhodobá spolupráce na tvorbě a kontinuálním rozvoji firemního webu s Animatem byla a je na velmi vysoké až profesionální úrovni. Na Animatu oceňujme zejména proaktivní přístup, flexibilitu, schopnost doručit kvalitní a dlouhodobě funkční řešení k našim ne vždy jednoduchým požadavkům.  V Animatu se soustředí na co nejlepší výsledek, který v dohodnutém termínu, kvalitě i ceně doručí. Komunikace je velmi přátelská. Za vše moc děkujeme :)

5,0

Zdeňka Schirlova

MycoMedica

"Spolupráce na velmi vysoké úrovní. Komunikace, kvalita, profesionální přístup. Vše naprosto bezvadné:)"

5,0

Crussis

"Po dlouhém vybírání toho pravého tvůrce našeho nového webu jsme se spojili právě s Animato a udělali jsme dobře! Oceňujeme jejich profesionalitu, vstřícnost, proaktivitu, nápady a návrhy řešení možného i nemožného :) Neexistuje nic, co by pro ně byl problém :)Do rukou jsme jim tak svěřili i další naše projekty a věříme, že budeme stejně spokojeni i do budoucna."

5,0