Řešení pro firmy, které chtějí uspět v B2B i B2C

Pro ty, kteří chtějí růst ve světě velkoobchodu. Pro ty, kteří potřebují propojit B2B e-shop s maloobchodem. Pomáháme firmám hrát první ligu v on-linu. Stavíme e-shopy na míru pro B2B i kombinovaný B2B/B2C provoz. Platformou SA5 boříme stávající řešení plná kompromisů. 

Domluvit konzultaci zdarma

Realizace B2C a B2B eshopů

1 platforma pro kombinované zákaznické projekty

šipka

B2B

S platformou System Animato 5 (SA5) získáte ucelený e-shop, díky kterému denně snadno a bezpečně odbavíte objednávky o tisících produktech pro B2B zákazníky.

šipka

B2B/B2C

Získáte komplexní správu a zvýšíte nejen prodej v rámci velkoobchodu, ale umožní vám rozvíjet on-line byznys i pro koncové maloobchodní zákazníky.

šipka

Jedna platforma

Bez nutnosti udržovat více projektů. Vše spravujete na jedné e-shopové platformě. SA5 vám umožní rychlý kombinovaný provoz B2B/B2C on-line obchodů.

Přizpůsobte si B2B zákaznické skupiny

Své B2B zákazníky si snadno rozdělíte do oddělených skupin. Pod kontrolou máte jejich přehledně uzpůsobenou správu.

Detaily nabídky a informace

Přizpůsobte si i obsah, který se skupinám zobrazuje. Odlišné detaily nabídky nebo jakékoli dodatečné informace.

Jednoduché reklamace

V systému můžete využívat modul pro jednoduché samoobslužné reklamace. Odpadá nutnost ruční administrativy jednotlivých případů.

Rychlé objednávky

Vytvořte pro své B2B odběratele jednoduchý formulář a usnadněte jim jejich pravidelné objednávky.

Ceny a sortiment

Každé skupině je možné zobrazovat personalizované ceny, dostupnost nebo část sortimentu. Všechno je možné řídit z vašeho informačního nebo skladového systému.

Veřejně anebo neveřejně

Katalog, ceny anebo jakékoliv jiné informace je možné mít dostupné veřejně na internetu anebo všechno schovat a zpřístupňovat vybraným uživatelům až po přihlášení.

Domluvit konzultaci zdarma

System Animato 5 je komplexní platforma

Všechny možnosti integrací

Účetní, skladové, fulfilment, zbožové, reklamní a analytické systémy, platební brány, dopravce, e-mailingové nástroje neboch chatovací služby.

Napojíme se na systémy Pohoda, Helios, Money, Abra Gen, Obis, KTK, Altus Vario nebo Trifid. E-shop můžeme také napojit na libovolný nástroj pomocí API nebo XML formátu.

Rychlá platforma s univerzální šablonou

E-shopové řešení zahrnuje univerzální komponentovou šablonu veřejné části a propracovaný admin. Platforma SA5 je rychlá, myslí na SEO a je možné ji kompletně upravit na míru vašemu projektu.

  • rychlý admin a veřejná část
  • možnost úprava na míru
  • vyladěné SEO
  • komponentová šablona

Když polovičatá řešení nestačí

Poznejte všechny přednosti platformy SA5, která spojuje B2B a B2C byznys i díky zacílení na budování obsahu a vlastní zákaznické komunity.

Víc o SA5
Recenze

5,0

Barbora Chalupová

Crussis

S firmou Animato máme již předchozí velmi dobré zkušenosti, což se potvrdilo i při tvorbě nového B2B e-shopu. Z naší strany absolutní spokojenost, přístup celého týmu je na jedničku s hvězdičkou, vše dopadlo nad očekávání výborně. Nejvíce oceňujeme časovou flexibilitu a vstřícnost k našim ne vždy jednoduchým požadavkům. Doufám, že budeme mít příležitost k další spolupráci.

5,0

Zdeňka Schirlova

Mycomedica

Spolupráce na velmi vysoké úrovní. Komunikace, kvalita, profesionální přístup. Vše naprosto bezvadné:)

5,0

Martin Tomek

Přírodní lékárna

Se Studiem Animato spolupracujeme několik let a vždy jsme byli spokojeni. Komunikace perfektní. Zároveň realizace nestandartních požadavků probíhá vždy bez problému.